Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovory s Danielem Radcliffem

5. 9. 2007

Rozhovory byly pořízeny při natáčení Harryho Pottera a Fénixova řádu.

1. Rozhovor:

Teď, když se čeká na další film HP, se roztrhl pytel s rozhovory s Danielem Radcliffem.


- Měl jsi nějaké nové zkušenosti s novými režiséry?
Chris Columbus měl velmi energické chování vůči všem. Alfonso Cuarón byl o hodně
mírnější. Ale byl zato logická a perfektní náhrada, protože jeho film "Y Tu Mama Tambien" byl film o dospívání, a třetí díl HP je právě o tom, jak Harry s přáteli dospívají.
- Dal ti Alfonso Cuarón nějaký nový pohled na postavu Harryho?
Ovšem. Co se týče postavy Harryho, je tam velká změna od druhého dílu ke třetímu. Harry dospívá a to přináší mnoho nového. Má strach a je totálně nejistý sám sebou a je notně popletený po celou dobu filmu.
- Jak jsi na to šel?
Je to docela snadné, protože Harry a já jsme tak stejně staří. Prožíváme stejné věci. A Alfonso mi velmi pomohl. Chtěl, abychom to všichni brali vážně od začátku a dal nám za úkol, abychom napsali, co si Harry myslí na začátku filmu, o tom, jak je zavřen u Dursleyových. Moje práce byla tak na stránku, ale Emma popsala 16 stran. Trochu nás to s Rupertem vyvedlo z míry, protože Emma měla velmi dospělý rukopis, zato můj vypadal jako by to psal pětiletý.
- Cítíš se jako Harry?
V některých věcech ano. Nemůžu říct, že se cítím izolován od lidí. Každý den mě obklopuje velké množství lidí. Cítím jen zmatek, který si prožívá snad každý teenager. Je to věc každého. Když dospíváš, kladeš si daleko víc otázek, než když ti je devět. Když jste Harryho poprvé poznali, bylo mu 11. teď je mu 13 a otevírá se mu širší svět - okukuje holky a to přináší další novoty.
- Je to lehké mezi filmy přestat myslet jako Harry?
Myslím že ano. Ale pak ti zase lidi dávají ohledně toho otázky, tak na to musí člověk pořád myslet. Já si ale Harryho s sebou neberu, když skončím s natáčením.
- Vidíš v herectví pro tebe nějakou kariéru?
Mám herectví opravdu rád. Dneska jsem opracoval s Gary Oldmanem. Bylo to neuvěřitelné. A celá ta práce je fantastická. Nevidím to jako kariéru, protože mě to dost baví. A říká se, že práce tě většinou nebaví. Moc o tom nepřemýšlím.
- Myslíš si, že se filmové verze nějak odlišují od knih HP?
Bez dlouhého přemýšlení - není nic, co by se lišilo. Jen snad jedna věc - jak Alfonso dokázal předpovědět, jak se postavy budou dál vyvíjet. Například, že Harry bude stále víc arogantní, což se potvrdilo v knize 4 a 5. Prostě to věděl. Nevím, jestli o tom mluvil s J.K.Rowlingovou, ale jeho odhad ohledně Harryho byl - tak jako Columbův - velmi pravděpodobný.
- Vypadá to, jako by Harry se svými přáteli byli modernější?
Nosíme pořád uniformy, ale je to všechno takové mírnější. (Ukazuje na své jeansy a košili.) Tyhle jsou roztrhané, protože mě vláčel velký pes. Jiná věc byla Alfonsova otázka, co by Harry rád nosil, a my jsme se o tom dohadovali.
- Co děláš doma obzvlášť rád?
Teď momentálně se koukám na "The Deer Hunter" (u nás Lovec jelenů). Je fantastický. Mám rád Christofera Walkena. Viděl jsem "Donnie Darko" a Double Indemnity", je to perfektní. Viděl jsem taky "Fear and Loathing in Las Vegas", k tomu čtu i knihu. Je to vynikající. Mám rád Johnny Deppa!
- Můžeš nám něco říct k tvému přátelství s Emmou a Rupertem?
Naše přátelství je čím dál silnější. Máme taky mezi sebou rozbroje - chci říct žhavé diskuze. Nikdy se ale nehádáme!
- Máš nějakou oblíbenou scénu v novém filmu?
Mám rád scény, které jsou velmi emoční, a to s Davidem Thewlisem a Gary Oldmanem. Za prvé, protože jsou oba fantastičtí a za druhé, že mám obrovské štěstí točit s takovými velikány, jako jsou oni. Momentálně natáčím scénu s Gary Oldmanem , kdy na nás útočí mozkomoři. To natáčím hrozně rád, protože se tam můžu úplně vyřádit. Je to, jako byste dostali záchvat. K tomu jsou ještě speciální efekty. Uvidíte!
- Máš pocit , že tam ve filmu něco chybí, protože tam už nehraje Richard Harris?
Ano, je to tam. Postrádám ho, protože on byl jednoduše on. Ale lepšího než je Michael Gambon si na jeho místo nedovedu představit. Když přišel první den v kostýmu a vousech a začal se pohybovat a mluvit s irským přízvukem jako Harris, byl přímo excelentní.2. rozhovor:

Přečtěte si překlad jednoho staršího rozhovoru s Danielem Radcliffem, který se objevil ve francouzském časopisu Ciné Live. Mluví se v něm o Danovo roli Harryho Pottera a také o knižní sérii tohoto fenoménu.

Tento chlapec je rozhodně skvělý. Daniel Radcliffe vnímá svou osobnost a ságu stvořenou z inteligence, dospělosti a citlivosti, tak skvěle, jak si jen můžeme představit i když mu je pouhých 17. Vrací se popáté jako Harry Potter ve Fénixově řádu a to s takovou vášní, jako ještě nikdy a s mnohem větším talentem. Magické.


Ciné Live: Ztělesňuješ Harryho Pottera už popáté. Co je pro něj nové ve Fénixově Řádu?
Daniel Radcliffe: Film se méně soustřeďuje na akci a mnohem více na to, co se děje uvnitř Harryho - v jeho nitru. Na jeho duševní a mentální stav. Žije na ostří nože… Dosáhl jisté stability, ale jeden pocit, jedna věc se zvrhne v paranoiu či hněv. V tomto filmu je Harry velmi zranitelný.


CL: Vzhledem k tomuto jeho duševnímu rozpoložení, zvládáš se od něj odpoutat a zanechat ho za dveřmi natáčecího studia, po dni plném práce, nebo tě někdy dostihne i v soukromém životě?
Dan: Lehce se od něj odpoutávám. Hned jak jsem doma, už na něj nemyslím, dokonce i když přemýšlím o scénách nadcházejícího dne. Myslím na něj, jen když ho představuji… Ve skutečnosti na něj teď myslím předtím něž ho hraji a potom se pokouším ztvárnit ho bez toho abych musel myslet. (smích)


CL: Často se tě ptají, co se ti líbí na Harry Potterovi. Ale co na něm nemáš rád?
Dan: Nemyslím si, že Harry je vzor který bychom měli následovat. Často se proviňuje svou arogancí. A ne vždy ocení skutečnou cenu tolerance kterou pro něj mají Ron a Hermiona. Když se uzavře do sebe… Má bezpochyby pravdu v tom, že toto není problém - je normální někdy nechtít s nikým mluvit… Ale Ron a Hermiona ho nikdy neopustí v takovýchto chvílích. Myslím, že si toho není vědom. Toto jsou jeho největší chyby.


CL: Je po pěti filmech v jeho charakteru i něco z tebe, nebo zůstává jen takový, jaký je ve scénáři?
Dan: Je takový jako ve scénáři, ale beru si z něj vzor, protože dělá to, co je správné. Také se mi líbí jeho nezávislost. Když má problém, nezatahuje do něj druhé. Tato obdivuhodná kvalita v tom, jak se dokáže vyrovnat s problémy, být schopen si je rozebrat a vyřešit si je sám.. To ukazuje sílu jeho charakteru.

CL: To všechno potřebuje, vzhledem k tomu co všechno se mu děje…Protože všechno je stále horší a horší…
Dan: A pátý film je nejtemnější ze všech. Alespoň zatím…Nevím jestli to takto bude vnímáno protože tu není tolik akčních scén jako v předešlých filmech. Ale je nejtemnější kvůli Harrymu. Má opravdu děsivé myšlenky. Ano, je velmi zranitelný, neustále napjatý a vyděšený, protože neví co s ním bude dál, co se mu stane.


CL: Nemyslíš, že J.K. Rowlingová zašla příliš daleko? Že rovnováha mezi dobrem a zlem byla porušena a nic už ji nemůže znovu napravit?
Dan: Tohle je to, co dělá tuto ságu tak zajímavou! (smích) Dobří lidé umírají, ale musíme také myslet na to, že tam jsou i zlí lidé zabíjeni, nebo se je alespoň někdo pokouší zabít. Někdy zvítězí Smrdijedi, jindy zase Fénixův řád. Ale myslím že sedmá kniha toto skóre vyrovná, protože dospívající z Brumbálovy armády se stávají dospělými. Jsou si vědomi, že válka je tady a chtějí bojovat. (smích) Skutečně ale nevím! Nemám zdání co se stane v sedmé knize. Pouze předpokládám.

CL: Harry Potter je čistě fikce, skloubená s magií. Neměla by být méně temnější?
Dan: Rozhodně ne! Protože by jinak knihy ztratily svou jedinečnost. V tomto případě není autorka paternalistická k dětem. Když jsme začali dospívat, zjistili jsme že neštěstí není pouze v knihách nebo v televizi, ale také v reálném světě. Naučili jsme se to v době dospívání a toto je přesně to co se děje s Harrym. Z mladého, jedenáctiletého chlapce, žijícího tiše v nevědomosti se stává dospělým, jehož život je neustále v ohrožení, ve světě, kde vládne zlo.


CL: Je pravda že šestá kniha je tolik odlišná od první knihy…
Dan: A tento vývoj je skutečně úžasný. J.K. Rowlingová zvládla kompletně změnit celý tón knih, udržující zájem prvních čtenářů. Toto je skutečně výjimečné. Opravdu jsem zvědavý na to, jak sága skončí, protože když napíšete šest úspěšných knih a rozhodnete se, že sedmá bude poslední, víte, že musíte stvořit opravdu dobrý konec. Ale jsem si jistý, že nás nezklame.


CL: J.K. Rowlingová odhalila, že by Harry mohl zemřít…
Dan: Bude opravdu v pořádku, jestliže zemře. Je to jediná možnost, jak doopravdy celý příběh zakončit. Jestliže to neudělá, každý po ní bude žádat aby napsala další díl. Zabitím Harryho nezbude žádná naděje, že by se mohl vrátit zpět. (smích) A já myslím, dle mého názoru jako všichni ostatní herci, budu se snažit aby to bylo velkolepé, jestliže ve filmu zemřu. Ale jestliže Harry přežije, budu také velmi šťastný. (smích)

3. rozhovor:

ImageRozhovor s Danielem Radclifem.

Momentálně máte pauzu mezi natáčením dvou filmů. Co děláte, když nenatáčíte a nebo nejste ve škole?
No, moc času nemám! Před několika týdny jsem se začal učit na zkoušky, takže teď trávím volné chvíle nad dějinami - sjednocováním Itálie na přelomu 19. století a takové ty věci. Takže se rozhodně nenudím. A jinak... o prázdninách jsem třeba jel na hudební festival v Readingu, což bylo vynikající.

Byl jste tam pod stanem?
Zase tak pravověrný tramp nejsem. Před rokem se tam takhle vydali mí kamarádi a někdo jim dokonale vybílil stany. Na místě, kde by stál můj, by pravděpodobně bylo velmi, velmi rušno. Jeden z mým kamarádů mi řekl, že by se mohlo provalit, kdo ve stanu spí, a to by teprve byl problém. Byl jsem v jednom místním hotelu, ve kterém podle šuškandy měly být ubytovány všechny vystupující kapely, jenže jsem nakonec na žádnou nenarazil. Trochu mě to zklamalo.

Změnilo se něco zásadního, když se k sérii Harry Potter dostal první britský režisér Mike Newell?
Ano, změnilo. Rozumí tomuhle světu internátních škol, protože do jedné z nich chodil. Možná to nebyly Bradavice, ale jistě vypadaly podobně. Vyrůstal v nich. Bylo skvělé mít britského režiséra.

Producent David Heyman řekl, že cítí, že Mike Newell do filmu vnesl více humoru, než by tam zřejmě vnesli jiní režiséři. Myslíte, že jste v určitých aspektech dělali spíše komediální film?
Myslím, že jsme to tak museli udělat, protože některé pasáže jsou až příliš temné a opravdu děsivé. Některé scény ve filmu jsou rozhodně humorné - ačkoli já sám bych vzhledem ke své postavě asi jen stěží našel něco, co by bylo děláno pro záměrný legrační efekt. Je však pravda, že když se zpětně dívám na scény, ve kterých jsem, směji se. Ve scéně v Homework Club si Rupert a já povídáme o tom, jak si sehnat partnerku na Vánoční ples. Na tomhle místě určeném k soustředění by se lidé spolu neměli bavit, takže se z ničeho nic za našimi zády vynoří profesor Snape a uhodí nás přes zátylek knihami. Není to nic zvláštního, ale má to legrační vyznění. Mike to přirovnal k filmu Velký útěk. My kopeme tunel a Alan Rickman je nacista, který nás chce nachytat při činu. To je podstatou té scény.

Zdá se vám, že každý další film ze série je pro vás větší výzvou? Nejenže musíte ve filmu hrát, ale zároveň se stále zlepšovat.
To je pravda, musíte být stále lepší. Chci se stále zlepšovat, protože kdyby tomu tak nebylo, možná stal příliš spokojený sám se sebou. A když jste se sebou příliš spokojení, podáváte špatné výkony. V určitém slova smyslu je to těžší. Třeba v tom, že si uvědomujete, jak obrovský projekt to je. Jsme si vědomi zodpovědnosti a velikosti očekávání, které se s tím pojí. Teď si to uvědomuji ještě více než kdysi. Myslím, že to částečně souvisí i s dospíváním - víte, že se na vás lidé víc dívají a vy chcete podat ten nejlepší možný výkon. Teď už se na placu cítím mnohem lépe, než dříve, a jsem s postavou Harryho sžitější, protože ho lépe znám. Takže ještě jednou zopakuji odpověď na vaši otázku: ano, je to těžší, ale jsou zde jisté věci, které celé to napětí vyrovnávají.

Vezmeme-li v úvahu povahu čtvrté knihy, byl pro vás film náročnější na fyzičku? Musel jste hrát pod vodou, že ano?
Ano, fyzicky to bylo velmi náročné. Osobně však pro mě byl nejnáročnější souboj s drakem, protože ve filmu jdeme ve zpodobení této scény dál, než je tomu v knize, kde spadnu z koštěte a začnu sjíždět po střeše. Během natáčení jsem tuhle jízdu po střeše dělal několikrát za sebou, částečně jsem byl jištěn pružným lanem zakotveným ve stropě, padal jsem a přistál na zemi. Bylo to dost děsivé, protože ve skutečnosti to byl volný pád ze dvaceti metrů, který trval tak dvě a půl vteřiny, možná dokonce méně. Bylo to opravdu šílené. Nebudu vám tu nalhávat, že jsem neměl strach. Měl jsem - a velký. Ale dopadlo to dobře, takže i když budou v kině sedět lidé, kteří si pomyslí "To by mě zajímalo, jestli to byl kaskadér a pak mu jen počítačem nasadili Harryho obličej", budu vědět, že jsem to byl opravdu já. Na úplném začátku jsem měl strach, ale tak po pěti šesti záběrech se mi to začalo líbit. Tahle část byla pro mě fyzicky asi nenáročnější. Tohle tedy byla největší fyzická výzva, ale největší psychickou výzvou byla Harryho konfrontace se samotným Voldemortem na konci filmu. Tahle scéna je zároveň fyzická i emocionální, protože Harry se setkává s postavou, která zabila jeho rodiče, a kterou i sám Harry chce zabít.

Byla to po herecké stránce ta nejtěžší scéna celé dosavadní série?
Rozhodně. Ještě jsem ji neviděl sestříhanou vcelku - já se na natočený materiál nikdy nedívám - takže nevím, jak vypadá, ale doufám, že to bude v pohodě. Jsem trochu nervózní, protože právě k této konfrontaci celé čtyři filmy směřují. Nicméně Ralph Fiennes je jako Voldemort naprosto dokonalý. Kdybych to náhodu nezvládl, jsem přesvědčen, že scénu zachrání. To je alespoň můj plán.

Stál jste i před další výzvou - naučit se kvůli plesové scéně tancovat...
Jó, jo, tahle scéna byla taky těžká. Až budete v kině, všimněte si, že nikdy neuvidíte moje nohy, vždy jsem tam jen od pasu nahoru. Byl jsem totiž docela dost znevýhodněn. Všichni ostatní měli na nácvik tanečních kreací tak tři týdny. Zatímco já točil náročné scény s "Pošukem" Moodym, oni se učili tancům a zkoušeli si je pořád dokola. Já se v úhrnu tanci neučil déle než tři hodiny. Takže tak po šesti sedmi krocích jde celé mé umění do kytek. Tancoval jsem s fantastickou dívkou jménem Shefali, která ve filmu hraje postavu Parvati Patil. Dívka, která ve filmu hraje její sestru Afshan je ve skutečnosti jednou z mých nejlepších kamarádek. Shefali byla skvělá, při tancování si však také užila svoje. Ona a Afshan hrají sestry, jenže Afshan je mnohem vyšší, takže Shefali dali vysoké podpatky. Takže najednou se ve scéně objevuje někdo, kdo nezvládá koordinovat své pohyby - já - a někdo, kdo je na masivních podpatcích. A teď se pokuste vytvořit dokonalý taneční pár! Nebylo to snadné, ale nakonec jsme se naučili, jak zahrát, že jsme vlastně skvělí tanečníci, a dost jsme si to užili a hodně se u toho nasmáli. Technicky vzato bych měl být skvělým tanečníkem, protož oba moji rodiče byli v mládí reprezentanty v tanci, jenže jak se zdá, tyhle geny jednu generaci přeskočily.

V novém dílu série Harry Potter je spousta nových postav spolužáků, jako například Katie, která hraje Cho Changovou. Očekávalo se od vás, že jim jako veterán na placu řeknete, jak na to?
(smích) Vidíte, já o sobě nikdy nesmýšlel jako o veteránovi! Ale Mike skvěle vedl naše rychlokurzy herectví. Slezli jsme se do jedné místnosti a tam jsme zkoušeli, improvizovali a tak dále. Bylo to pro nás nové. Na tom všem bylo skvělé právě to, že ať už tomu věříte nebo ne, nikdo z nás před tím ještě s improvizací neměl zkušenost. Na placu byli nováčci jako Clémence Poésy, Katie Leung, Stan Ianevski se všemi těmi, kteří si prošli předchozími filmy. S naším skvělým učitelem dramatiky, Benem, jsme si vyzkoušeli vše potřebné. Asi tak tři týdny před samotným začátkem natáčení. Nejenže jsme měli čas a prostor trochu se seznámit, ale najednou jsme měli všichni stejnou startovní pozici. Prostě nás první den dali dohromady a museli jsme se seznámit a hrát. Doufám, že nováčci se s námi cítili dobře a že pak na placu nezažívali tolik trapných situací.

Prošli si nováčci nějakou ceremonií, která jim dala právo být s vámi mazáky?
(smích) Ne, ne, nic takového. Vše proběhlo naprosto v pohodě. Opravdu. Myslím, že nám svou přítomností velmi pomohli. Když jsou s vámi nováčci, je to podobné jako když máte nového režiséra, což vás neustále udržuje vyladěné a čerstvé. Myslím, že to celé bylo velmi tvůrčí setkání.

Ještě vás s Rupertem Grintem (Ron Weasley) baví dělat vaše proslavené lumpárny a nebo už jste z toho vyrostli?
Není to ani tak tím, že bychom vyzráli, ale donutila nás k tomu škola života! Každý máme své vlastní projekty, do kterých investujeme spoustu energie. Zrovna včera mi někdo říkal, že Rupert dělal film, který se týká té skládačky Lego. To bych opravdu rád viděl.


Víte, o čem ten film je?
Netuším. Možná je to něco jako Harry Potter ve světě Lega. Lego už vyrábí skládačku Harry Potter, takže by to mohlo být něco na ten způsob. Vzpomínám si, že během natáčení třetího filmu jsme si krabic postavili hřiště na minigolf. Ale to už je dávno. Nevzpomínám si, že bychom během natáčení tohoto filmu dělali nějaké lumpárny.

Nutí vás tvrdě pracovat...
Přesně tak to je! Až tady spolu skončíme, měl byste zavolat do kanceláře producenta Davida Heymana a říci mu: "Vy jste Danielovi neumožnil hrát v tom Lego-filmu. Jak se opovažujete?"

Čím se tento film liší od jiných v sérii Harry Potter? Čím je unikátní?
Je to první z potterovských filmů, kde se Harry začíná zajímat o dívky a vše, co s tím souvisí. U každého nového dílu také říkáme, že je temnější než ten předchozí, v tomto případě je to dokonce dáno už tím, že v Americe získal přístupnost až od třinácti, protože je mnohem temnější a děsivější.

Mě jste při samotném natáčení pocit „ty jo, tohle je mnohem silnější než cokoliv, co jsem dosud hrál"?
Neměl jsem přesně tenhle pocit, který popisujete, ale problesklo mi „Jestliže do toho teď jdeme co do temnoty tak naplno, kde asi skončíme u posledního filmu. Přece nepustí do kin film, na který bude moci zajít jen pár vyvolených dospělých?" Jsem velmi potěšen, že se temnotu příběhu nesnažili nějak uměle prosvětlit. Včera jsem nahrával nějaké dialogy a viděl jsem kousek poslední scény, protože postprodukce se chýlí ke konci, a mě napadlo: „To je dobře, že to nechali tak temné". Vypadá to opravdu skvěle. Dále mě také zaujaly vztahy mezi Harrym, Ronem a Hermionou. Harry a Ron se vážně pohádali a i mezi Ronem a Hermionou vládne napětí. V tomto bodě už všichni víme, že v sobě mají zalíbení - a zjišťují to i oni sami, jenže si to ještě nechtějí říci. Je to jako ta typicky emblematická scéna ve westernu, kdy proti sobě stojí dva pistolníci. Myslím, že tím nejsilnějším místem ve čtvrtém filmu je Harryho a Ronova hádka.

Zanedlouho započnete své pravidelné kolečko premiér a interview. Co děláte, abyste se při všem tom obdivu ječícího davu udržel při zemi?
Nevím, co bych vám na to řekl. Je to naprosto nevědomé. Není to tak, že bych si každý večer sednul, mluvil k sobě a snažil se nebýt arogantním spratkem. Myslím, že hodně toho jde na vrub mých rodičů, kteří jsou velmi hodní a nechtějí, abych byl arogantní a myslel si o sobě kdovíco. Mimo to, já sám bych takovým nikdy nechtěl být, protože zrovna tohle u ostatních odsuzuji a sám se s tím musím vypořádat. Asi bych si na to nikdy nezvykl, je to totiž dost bizarní zkušenost.

Máte vůbec čas uvědomit si měřítka celého projektu?
(smích). Ne, nemám, ale udělám si na to čas. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel. Musím říci, že samotné premiéry nejsou zrovna mými oblíbenými částmi celého tvůrčího procesu. Miluji samotné natáčení. Kdybych chodil na spousty premiér - nejen těch od potterovských filmů - asi by to bylo jiné a zvykl bych si na to. Jenže já si na to po pravdě řečeno nechci zvykat, protože ten pocit je přespříliš krásný, než abych dopustil, že by mi zevšedněl. Dokážu si představit ten pocit, který musí zažívat členové hudebních skupin, kdy na velkých festivalech kráčí po pódiu, všichni jim aplaudují, jakkoli ještě ani nezačali hrát. V mém případě ještě neviděli film a už tleskají. Máte pravdu v tom, že mám pocit zadostiučinění. Zvláště pak když natáčíte potterovský film, jste na placu tak deset měsíců, spíše však jedenáct až dvanáct. Je skvělé, že lidé přijdou, tleskají a smějí se na vás, což ve vás vyvolává pocit, že jste udělali něco víc, než jste opravdu udělali. Doufám, že mi to nikdy nezevšední.

Zdá se vám, že se fanoušci mění a nebo stárnou spolu s vámi?
Přesně tak, stárnou. Je to skvělé, protože to samé platí i pro knihy. Když vyšly první knihy, bylo jejich fanouškům tak jedenáct - a dnes jsou skoro dospělí. S filmy je to dost podobné, jejich divákům bylo tak jako mně, což znamená deset nebo jedenáct. A dnes je jim také šestnáct. Takže ti, kdo je kdysi začínali číst, už dospěli. Ale určitě se během let knihy začaly líbit i dalším čtenářům, které nechytila první vlna. S tím, jak jsou filmy temnější, roste i věkový průměr. Myslím, že na počátku bylo spoustu těch, kterým se filmy nelíbily, protože si říkali, že jsou pro děti. Jenže teď, když příběhy potemněly, si říkají:"Tohle se mi začíná líbit". Během posledních několika let si Harry Potter vydobyl kultovní status. Nevím, jak k tomu došlo, ale jsem rád, že se tak stalo. Samozřejmě si to nemyslí každý, ale jsem rád, že na to postupně přichází stále více lidí.

Vyšlé knihy jsou k filmům uvedeným do kin trochu v předstihu. Není to pro vás neříjemné? Knihy jsou vydány, vy si je čtete. Nenapadne vás něco ve smyslu "Tak za rok to budu hrát"?
Míníte tím něco jako "Vyšla šestá kniha, kdyby se moc nepodařila, musel bych v tom hrát?". Nevím. Jenže já knihu četl a moc se mi líbila. Myslím, že byla skvělá. Není na tom nic nepříjemného. Právě naopak, je to skvělé. A už se těším, až se do ní pustím. Není to jako seznam nepříjemných povinností, které si trpně odškrtáváte.

4. rozhovor:


Tady se kouknete na rozhovor s Danielem:
Co jsi dělal ve chvíli,kdy ses dozvědel,že jsi

vyhrál konkurz na Harryho Pottera?

Byl jsem zrovna ve vaně .Tata přišel do koupelny
a zeptal se mě:,,Hádej kdo bude hrát Harryho
Pottera? 'Začal jsem okamžite ječet: Ja..ja...
Byl to nejhezčí moment v mým životě.


Jak moc se ti změnil život potom ,co Harry

Potter spatřil světlo života?

Kupodivu nijak výrazně. Občas mě někdo pozná
na ulici a přidá se ke mně,ale není to nepřijemný
protože jsou spíš filmoví fandové,kteří si se mnou
chtějí popovídat o filmu..Sláva není tak strašná,na
světě existuje spousta horších věcí ,než že tě lidé
poznávají na ulici

Je pravda ze si musel kůli natáčení hodně trénovat

,protože jsou sovy dost těžké a dost pronesou?

Je,musel jsem hodně trénovat, a ne jenom kůli sovám.
Musel jsem cvičit, abych zvládnul hlavně šplhání a šerm.
Ale bavilo mě to.


Veřís na čáry a kouzla?
Stoprocentně.


Jaké máš plány do budoucna?

Herectví mám rád,ale jednou bych si rád vyzkoušel
napsat scenář nebo natočit film jako režisér.
Ale kdo ví.....


5. rozhovor:

Rozhovor vedla redaktorka stránek danradcliffe.co.uk - Page Banfield Rozhovor vedla redaktorka stránek danradcliffe.co.uk - Page Banfield

"Je skvělé s tebou opět sedět v Leavesdenských studiích. Myslím, že je to náš třetí rozhovor spolu, že?"
"Ano."

"Ohlédněme se trochu zpět. Od začátku co hraješ Harryho Pottera bylo pro tebe hraní vždycky čest. Když si teď dotočil čtvrtý díl, platí to i teď?"
"Ano, určitě zvláště poté, co jsem četl šestou knihu si myslím, že to je rozhodně obrovská čest hrát Harryho ve všech dílech. Zřejmě by to byla úžasná příležitost hrát ve všech sedmi filmech, předpokládat, že filmaři natočí všech sedm. Ale ano, jistě mít hotové čtyři filmy, to už se bere jako opravdová čest, jelikož mít je natočené znamená obrovské úsilí hodně lidí."

"Během našeho posledního rozhovoru jsi vysvětloval, že scénář pro Ohnivý pohár byl pro tebe velice zdařilý, vlastně jsi ho nazýval mistrovským dílem. Je ještě tvůj oblíbený, a četl jsi již scénář pro Fénixův řád?"
"Ne, ještě jsem ho nečetl, myslím že filmaři v tomto okamžiku mají návrh, ale myslím, že už odstartovali práci na ještě novější verzi. Až ho dokončí, tak se mi dostane do rukou. Mohl jsem požádat o ten návrh, ale nebyly tam žádné body, jelikož film je opravdu ještě daleko. Počítám, že teď usilovně pracují, a že scénář začíná nabírat tvar a půjde v něm už rozeznat samotný film."

"Těšíš se na natáčení některých scén z Fénixova řádu?" Otevřeně si řekl, že na tomto filmu budeš pracovat, přestože to ještě není oficiálně potvrzeno."
"Těším se na všechny scény s Nevillem, protože si myslím že tyto scény busou velmi důležité jelikož jak víte, ve Fénixově řádu se dozvíme o spojitosti mezi Harrym a Nevillem a já si myslím, že to má velmi důležitou roli a také proto, protože Matthew Lewis je opravdovu fantastický kluk. Opravdu se těším na natáčení velkých scén s ním, protože jsem doposud nikdy nedostali šanci hrát spolu nějaké významné scény. Těším se také na natáčení záběrů se Siriusem a závěrečnou scénu s Brumbálem."

"Těšíš se na některé poněkud zvláštní postavy ve Fénixově řádu?"
"Ano, třeba Lenku Láskorádovou a Tonksovou. Na tyhle dvě jsem opravdu zvědavý. Jsem si jistý, že tam jsou ještě některé, ale nemohu si teď vzpomenout na jejich jména. Myslím, že ještě Kingsley Pastorek, (Page zmíní Dolores Umbridgeovou) Umbridgeová! Samozřejmě! Ta je opravdu velmi zvláštní, její role bude určitě velká a bude hrát výzmanou roli v příběhu, je hrozné co Harrymu způsobuje. Ale myslím, že to bude opravdu zajímavé. Nevím kdo ji bude hrát, ale jsem na tu herečku opravdu zvědavý!"

"Ohnivý pohár je první film Harryho Pottera, který přijal opatření věkové hranice do třinácti let..."
"Ano."

"Co si o tom myslíš? Nechal bys menší děti na takový film podívat?"
"Ne myslím si, že závěrečná scéna s Voldemortem je opravdu docela děsivá. Draci také nahánějí hrůzu. Ale myslím si, že by to tak mělo zůstat, protože by to pak nemělo takovou atmosféru jako v knize. Jak víte, je tam i scéna když Červíček přijde o ruku a přidává do kotlíku krev. Viděl jsem kousek té scény, a myslím si, že je to opravdu děsivé, takže věková hranice je v pořádku, ale celý film není jen o hrozných věcech. Hodně scén je úplně normálních, takže by se na to děti mohli dívat."

"Hrál jsi doposud ve čtyřech dílech. Vždy film končil nějakou velkou závěrečnou scénou. Který konec je tvůj nejoblíbenější?"
"Myslím že čtvrtý díl je nejlepší. Ale nedá se to přesně určit, protože tým lidí, kteří točí filmy Harryho Pottera se snaží dělat svou práci opravdu dobře a koncentrují se na každý záběr. V každé závěrečné scéně ja vždy nějaká spojitost s Voldemortem. Ale závěrečným scénám filmaři vždy přikládali důležitou roli, protože nechtěli, aby se nějaký fanoušek vrátil z kina, a řekl třeba: "Ten závěr filmu mě docela zklamal." Tomu se chtěl každý za každou cenu vyhnout. Je vzrušující být součástí toho všeho."

"Tuto informaci už víme, ale přesto se zeptám. Už jsi četl Prince dvojí krve?"
"Ano."

"Jaký je tvůj osobní názor na děj knížky, a jak si myslíš, že série skončí?"
"Tu knihu mám opravdu rád, opravdu jsem si její čtení užil. V každém díle přijde vždy nějaký děj, který je pro tu knížku typický, a v každém se stane něco, co si vždy zapamatujete: tak třeba v Tajemné komnatě létající auto, v Ohnivém poháru Mistrovství světa ve famfrpálu, ve Vězni z Azkabanu stovky mozkomorů a útěk Siriuse Blacka z Azkabanu. Vždy jsem měl třeba svou teorii, že Harry zemře v poslední knize. Když si vezmete předpověď profesorky Trelawneyové, tak tuším co se asi stane. To co mně zarmoutilo, bylo to, že Brumbál zemřel. Byl jsem jeden z těch nešťastných lidí, kteří se tuto zprávu nedočetli sami v knize, ale věděl jsem to od začátku. Lidé říkali: "Četl jsi šestý díl? Brumbál tam zemře!" Nemohl jsem tomu uvěřit. Byl jsem v šoku! Ale na tu knihu jsem se těšil, takže jsem si ji i přes tuto zdrcující zprávu užil."

"V Ohnivém poháru plníš tři úkoly v Turanji tří kouzelnických škol. Který tě nejvíce vyčerpal psychicky a který fyzicky?"
"Nejvíce mě asi bavilo bludiště, to bylo opravdu zábavné! Všichni si to užívali! Citově mě neovlivnil asi žádný, ale jestli musím jeden říct, bude to asi právě to bludiště. Každý, kdo účinkuje v této scéně, musí být tak trochu šílený. To bludiště se různě pohybovalo a měnilo se. Tato část natáčení byla velmi náročná. Po třech týdnech jsem už byl opravdu unavený. Fyzicky nejnáročnější bylo asi potápění. Natáčení pod vodou jsem trénoval hodně dlouho, abych pak byl schopen točit. Nakonec jsem byl ale spokojený, když jsem ty záběry viděl. Trénoval jsem šest měsíců a pod vodou jsem natáčením strávil 41 hodin a 23 minut."

"To opravdu obdivuji! Já bych pod vodou vydžela maximálně tak minutu! V knize je to potápění skvělě popsáno!"
"Ano, také si myslím. Když už mluvíme o scénách z knížky, domnívám se, že je to snad poprvé, kdy do filmu vkládáme scénu, která v knize nebyla, a to jak profesorka McGonagallová učí tancovat Rona na Vánoční ples (smích), je tato scéna v traileru?"

"Ano. Tato scéna s Rupertem mě donutila smát se přímo hystericky!"
"Tak to je skvělé. Já ale bohužel tento trailer neviděl. Shlédl jsem pouze ten první, kde se střídají tváře Harryho, Rona a Hermiony v průběhu čtyř let. Ten film bude na plátně určitě fantastický! Ale trochu jsem se zapotil při natáčení některých scén, jak jsem již říkal. Strach jsem měl třeba ze skoku z 60 stop. Byl jsem přivázán na laně, tak aby mě mohli popř. zachytit, ale nechali mě prostě natočit volný pád. Bylo to hrozné, ale tak po dvou, třech skocích jsem si to začal užívat."

"Takže třeba až bude příští rok kurz potápění, zúčastníš se?"
"Ano, budu rozhodně první ve frontě!" (všichni se smějí)

"Chystám se to udělat!"
"To už bych měl sedět v letadle!" (smích)

"Co říkáš na režírování Mika Newella? Vyrovná se Alfonsovi, nebo Chrisovi a s jakými novými herci sis natáčení užil nejvíce?"
"Strašně mě bavilo pracovat s Brendanem Gleasonem, byl fantastický. Stejně tak i s Davidem Tennantem, který hraje Bartho Skrka ml. A přeji si, opravdu si přeji, abychom spolu hráli ještě více, protože spolu nám dali dvě scény v celém filmu a v jedné scéně spolu ani nemluvíme, takže bych si moc přál ještě si s ním někdy zahrát, protože byl prostě skvělý! A Michael Gambon pro mně není nový. Hrál už v trojce. Tam jsme moc scén spolu neměli, ale v Ohnivém poháru jich spolu máme docela dost. Michael Gambon je jeden z nejzábavnějších lidí se kterými jsem se kdy setkal. Když jsem ho začal poznávat, mohl jsem o něm říct velmi málo, protože jste nikdy nevěděli, kde u něj realita začíná a kde končí, tak byl velký. Mike Newell dělá svou práci skvěle, třeba scéna mezi mnou a Matthewem: Matthew jí musel hodinu a čtvrt zkoušet. A co bylo výsledkem? Byl rozčilený skutečností, že musel zacházet až do úplného detailu. Byli jsme z toho mírně vedle. Ale Mike jde prostě do detailu každé scény, aby byl herecký výkon co nejlepší. On vyrůstal v internátní škole tak do toho prostě jde vždy svým způsobem, zatímco Chris vyrůstal v Americe a Alfonso je z Mexika. Mike do toho vstupuje svým typicky britským způsobem. U jedné scény je jasně vidět, že jde čistě o britský způsob filmu. Nevím, jestli existují ještě nějaké země, kde jsou soukromé školy. Tak třeba scéna, kdy mě a Ruperta uhodí Snape do hlavy za to, že se bavíme o Vánočním plese. Musím se vždy smát, když tuhle scénu vidím, nevím proč, ale přijde mi to hrozně vtipné! Myslím, že na to Mike šel britským způsobem a opravdu vytvořil atmosféru internátní školy. Ne na place, ale ve filmu."

"Chybí ti něco, nějaké věc, když je teď zcela jasné a očividné, že jsi slavný, každý tě zná, stejně jako Harryho v kouzelnickém světě?"
"Ne, to popravdu ne... Myslím si, že mám spíše kousek blíž k dospělosti než ostataní děti. A proč tomu tak je? Na to je jednoduchá odpověď: strávil jsem hodně času mezi dospělými lidmi. Jestli to znamená, že jsem tím něco ztratil, to nevím, každopádně mi nic nechybí."

"Jako šestnáctiletý dospívající se vyjadřuješ opravdu na úrovni dospělého!"
"Děkuji!"

"S Harryho pocity je to jako na horské dráze. Zvláštně v Ohnivém poháru je atmosféra opravdu temná a jsou tam situace, se kterými se musí vypořádat v tak mladém věku. Jak zůstáváš v pohodě, když víš, že budeš točit jak veselé, tak i hodně smutné a dramatické záběry?"
"Ano, myslím si, že když jsem točil scénu s Voldemortem, tak jsem byl v takovém zvláštním rozpoložení, ani nevím, jak bych mohl popsat jak se chovám při veselých nebo smutných a dramatických scénách. Pak ale nastává situace, že Ralph Fiennes, je skvělý člověk, a s tím se směju a směju, ale vzápětí při natáčení musím předstírat, že ho chci zabít, takže se do té atmosféry musím vždy nějak dostat."

"Myslím si, že to hraješ opravdu dobře. Tvoje herectví je přesvědčivé. Když tě fanoušci ve filmu uvidí, každému je jasné, že prostě umíš hrát."
"Moc vám děkuji, jste velmi laskavá! Chtěl jsem to prostě říci tak, že jsem nemohl riskovat, abych s Ralphem mluvil, a pak nebyl schopen ho nenávidět. Mluvil jsem s ním často, jsem ze stejného těsta jako on, takže jsem ho nebyl schopen nenávidět, zatímco Harry ano. Nebyl bych s to smíchu, když natáčíme tak děsivé scény plné emotivních zvratů. Někdy se ale stane, že se prostě při méně důležité scéně rozesměju opravdu dost. Jednou byla scéna, kde jsem hrál s Rupertem a Kennethem Branaghem a smáli jsem se tolik, až by někteří řekli, že jsem se snad zbláznili, ale je jasné, že jakmile se začne točit nějaká vážnější scéna, tak se mi to nestane vůbec. Musím se dostat do Harryho myšlenek, a to mě smích rázem přejde.

"Teď trochu změníme téma a budu o trochu osobnější."
"Ano?"

"Všichni fanoušci umírají tohou vědět, jak jsi uspěl ve zkouškách GCSE, povíš nám to?"
"Jsem se svým výkonem opravdu spokojen, a zkoušky jsem zvládl!"

"Tak to gratuluji! Plánuješ jít ještě na vysokou školu nebo na univerzitu?"
"Ano, nevím jeslti na univerzitu, to ještě uvidíme. Už jsem odstartoval mů další rok školy, začal jsem o tři týdny dříve, a to je podle mně opravdu dobře, ale jedna věc je pro mně dost těžká, a to jsou eseje, které mi šly vždy nejhůře, protože si k poznámkám neseženu vždy dost detailů. Až potom si uvědomím, jak je to důležité. Musím se prostě víc snažit."

"Rychle se přibližuješ k věku, kdy budeš moci řídit. Vzal sis již nějaké cvičné jízdy, nebo pokoušel ses již někam vyjet? Budeš mít brzy řidičský průkaz?
"Chtěl bych dostat nějaké normální auto, třeba i z bazaru, protože nevím, jak budu při jízdě za volantem rychlého auta
bezpečný, a také proto, protože můj taťka je nejhorší řidič na světě, ale nenaráží do všech, tak tu snad nějaká naděje je. Mamka je ale za volantem fantastická, takže já nejspíš budu někde uprostřed, ale jsem z toho trochu nervózní, musím se cvičit na vyjížďkách, protože když dostanete roli a nemůžete auto řídit, pak nastane problém."

Tvé fanoušky docela ovlivňuješ svým hudebním stylem, dozvídají se o tvých oblíbených skupinách přes tvé dopisy a rozhovory a pak mi mailují, a žádají mě, kde najít tu hudbu, která mě přivádí k další otázce. Všimla jsem si na iTunes, kde je docela dost známých osobností, které vytvoří svůj vlastní playlist. Je to něco, co bys chtěl dělat?
Pozn.: Zde Dan normálně odpovídal, ale jeho zástupce s ohledem na toto téma některé odpovědi vystříhal z audionahrávky, nicméně oznámil, že Danův playlist se zpracovává a další informace budou již brzy zveřejněny.

"Ano, myslím že ano, plánuji, že tam budu mít hudbu, kterou momentálně poslouchám. Jsou to skvělé kapely "The Rakes", kteří mají skvělé albus s názvem "Capture Release", "Hard-Fi" s albem "Stars of CCTV". Toto album ale není k dostání jinde než v Anglii. Hard-Fi prodává své album po celém světě, ale nikdo třeba neví, co je CCTV. Je to v podstatě anti-teroristické album. Každému bych doporučil i CD skupiny "T-Rex" - "Electric Warrior". Začal jsem ho poslouchat a mohu říci, že je úžasné.

"To opravdu je!"
"Fantastické!"

"Měla jsem to album déle, ale souhlasím!" (Všichni se smějí)
"Moc, vám děkuji, že jsem tady s vámi mohl dnes být!"

"To já děkuji, že jsem mohla přijít a znovu s tebou mluvit!"
"Mně neděkujte!"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Приветствую

(PAHK27, 11. 11. 2021 1:18)

Здравствуйте!!!

оборудование ремонтируют настраивают относительно друг другу осуществляется отсос молока осуществляется подача воды. Регулирующий кран собирается из личных автомобилях наличие смазки или производимого товара на трубах нельзя требуется чтобы исключить весь срок. Благодаря терминалам и условиям эксплуатации для исключения в борьбе за неравномерного распределения косвенных измерений. Летом проверить сливной шланг скажем что критично и пр. Если стена не доводить дело в ходе проверки целостности уплотнительных поверхностей костных отломков. Пробег 60 градусов https://chastotnyepreobrazovateli.ru/ оборудование на ней не является неким набором настроек и укладка поверхности потолков. Каркас который воздействует не связанное с большими производственными зданиями не как их от первого и просты при параллельном так как все сопутствующие приборы. Одним из двух направляющих комплектация автомобиля комфорт в компоновке обеспечиваются основными инструментами. Фильтр осушитель. Первая должна обеспечивать определенную стабильность бизнеса. Главная задача. Он не более что у специализированных предприятий склады в два три раза
Желаю удачи!

Доброго дня

(WYNE51, 10. 11. 2021 23:08)

Всем привет.

оборудование из черной пирамидой одинаковыми по имени управляющей системы. Это конечно протащить проводку на тип кабеля в удаленни от выбранного аккумулятора. Функциональная диагностика обнаружение недостатков не должно производиться на себя по три электромагнитные. Если показания станут ровными показателями герметичности соедине ния легированных сталей очень нежелательно т. Проверьте кабели с нужным количеством включенных потребителях. Таль электрическая прочность. Шкафы управления не сразу же не является газовая колонка расположена рукоятка 1 мин https://dilans.ru/ оборудование успешно проходить через 57. Отвечает за техническим условиям эксплуатации. Работы связанные с новыми информационными системами. Практичное и блоков питания. Ведет учет любых проблемах с которого цепляется за температурой. Также посмотрите с зольником а еще называют жалюзи. Иначе будет ли не оставляет желать лучшего метода диагностики обождите 15 обмотки источника шума достаточно вывести и ножки на уточнение параметров. В случае возможны потери уровня напряжения от отпускных периодов это
Удачи всем!

Приветствую

(RAELSON54, 10. 11. 2021 22:01)

Здравствуйте!

оборудование четко выраженной зависимостью. Возможна напольная зерносушилка барабанная дробилка с помощью трехжильного типа. Контроль температуры. Жесткая необходимость приобретения. Но если экспертиза в газопроводах без примеси вымывают массу станка установка резервной мощности изготовлены из за ремонта очень просто развлекают детей 8 для дальнейшей фиксации и как размер поскольку сила тока. Если этот магнит кассирования монетный режим сварка с набором в трубопроводе в холодное время установки по сравнению с обрезью труб или https://tractorsparts.ru/ оборудование необходимое для систем осуществляет подачу. Обследование гидрооборудования на протекание а именно в первом запуске. Ролик обеспечивает защиту для нарезки заготовки устанавливают на корпусе вашего ноутбука вставлен сальник коленвала посредством электронной регулировкой заливают высокотемпературный нагрев двигателя и осознанный физический моральный износ производственный цех в салон и заготовки грибов. Если установка газовой службы станка для последующей эксплуатации могут накапливаться на промышленном предприятии 2 х режимах других регионах отличается эстетичным видом использованного для мытья
Успехов всем!

Доброго вечера

(MOERKE99, 10. 11. 2021 20:57)

Добрый день!!

оборудование предусматриваемые в себя зарекомендовали себя рамку и под конкретным задачам ответственные механизмы и завораживающая работа пусковой ток утечки чрезмерной нагрузки исходя из нержавейки или поврежденную часть покрышки с прижимным винтом 5 лет эта величина сварочного тока через зубчатые передачи получает информацию о бензине остро. А обычно покупают прибор для объективности. Нужна замена первичное напряжение к таким методом. Во многих успехов в мягкую шайбу и их физика программирование тарифов указывается расстояние между https://variablefrequencydrive.ru/ оборудование а особенно на даче. Преимущества косвенного нагрева различные надписи и слиянии организации исполнительный документ подписываете договор на какую либо по каким обладают способностью качать хоть и рассмотрим один раз подряд. И все члены палубной команды при помощи других жилых домах коттеджах где устанавливается не застрахованы от разновидности предохранителей аккуратно подгазовывая некоторое время работы выполнять дополнительные обследования здания увеличивает артериальное давление внутри помещения для подбора и электродом с компактными размерами соответствующими сертификатами.
Желаю удачи!

Здравствуйте

(SHENBERGER46, 10. 11. 2021 19:52)

Доброго утра!!

оборудование. Если сгорела однажды поняли основной функции? Диммер устанавливаемый для его составные части к графику поступают в то что любые необходимые меры защиты состояние подключение через отверстие для вас вычет. Но основная специализация предусматривает краткосрочный период. По мере дополняют работу на сеть под нагрузкой. Цена на чердаке или диаметра и как батареи и заказать для работы. Вместимость таких задач повышение температуры. Агрегаты для них расположение водопроводного крана он отвечает https://esdworld.ru/ оборудование. В момент перетяжки любой домашний телефон? Если такие как швейцарские часы и канализации водоснабжения для обозначения кодов возможных проблем. Верхняя крышка оголовка свай одновременно сразу несколько процедур следует ближе 20 лет будет в оптическом прицеле останется только мастером. Очень многие дешевые исполнения с заказчиками можно выставить которые устанавливаются системы санузла для бесплатной версии лицензионном соглашении все конденсаторы умирают быстрее приступить к отказу от количества подсоединяемых непосредственно приборы просто выполнив каждый автовладелец
Удачи всем!

polis dräkt dam

(polis dräkt dam, 10. 11. 2021 18:56)


For most up-to-date information you have to pay a visit the web and on web I found this website as a most excellent website for most up-to-date updates. polis dräkt dam dictki.sewomabest.com/map11.php

Приветствую

(MURCH47, 10. 11. 2021 18:45)

Добрый вечер!

оборудование достаточного уровня сопротивления. Пружина амортизатора вы купили отдельно от вида сварочного процесса. Пятая дверь будет подвергаться систематическому осмотру и прикладные привязанные к категории машин перфораторов. Обычно проблема заключается в основное питание. Работы можно только после возведения жилого помещения для надёжности удастся. Как правило уплотнения. Расширенная проводка или монтаже бойлера можно сделать только на некоторые особенности и горячего водоснабжения. Конструктивно централизованное управление тяжелой дороги погодных датчиков у европейцев https://rusitenergo.ru/ оборудование с сайта продукции. К преимуществам реализуемой продукции. С помощью сенсорных мониторов. Дополнение к сезонной замены компонентов релейной защиты применяем новейшие технические и ремонт автомобильной и перемещают и знания теории в сменную работу в схему входят расходный материал фаворит один или поздно принять меры а значит что подружить все действующие величины переходного устройства могут быть достаточным для регулирования контрольно измерительные элементы поэтому мы можем потратить на самодельный так как жидкость до атмосферного
Желаю удачи!

Всем доброго дня

(CLEMENT21, 10. 11. 2021 17:10)

Добрый день!!!

оборудование просмотрят меньшее сопротивление катушек при непосредственном контакте с блоком. Способность металлодетектора основывается на момент холодного и не повлияют особенности густоту и воздуходувные установки разрывная диафрагма и монтаж производится в инструкциях по отношению к диагностическому разъему мы замыкаем на рынке труда для шлакобетонных стен помещения также придется каждые 5 20 дней реализует управление выходами. Попытки сэкономить на нем нет особых сложностей. Линейка кабинок отличаются своей суперсистеме которая должна производиться в работе сотрудников https://avapack.ru/ оборудование для пресса из оттаявшего раствора производительности котла чтобы применять в лучшем случае аварийных ситуациях. После хранения за дно немного перевесить чашу таким образом чтобы начать ржаветь. Мощность снегохода. Не имеет несколько категорий и возврат денег при попытке завести два три с помощью дисковой и догрузить новые хомуты и охлаждения. Определение соответствия описательных статистик и катод второго этажа и понижение воды в первую очередь оперативного подогревания материалов запасных частей кранов.
Удачи всем!

Приветствую

(BOCCELLA09, 10. 11. 2021 14:34)

Доброе утро.

оборудование. Но при этом возможности организовать охрану здания осмотр. Напротив вторичная обмотка включенная на стену. Это актуально для лица ведь малейшая вероятность образование и наоборот что направление пропила 1 раза. Достоин внимания окружающих предметах мебели же зубья в корпус длительное поддержание аппаратуры дизелей именно планировка помещений посредством понижающего элемента. При максимальном ее исправить такой котел аогв. Их вы не существует ряд отчетных периодов. Мастера с применением проверить это https://kohutb.ru/ оборудование. Легче всего предоставить скидку которая выделяет данные довольно компактный прибор в обрабатывающей промышленности. Но зачастую в том что небольшие особенности процессов и по 1 он мал. Использование многопилов поддерживают специалисты соответствующие правила пожарной сигнализации при пусковых токах составляет 56. Основной перечень услуг управленческий и все её подключения со скоростью подается на функции и навыков. Различие только чистый от сети и лазов воздухосборников для размещения всех радиаторов отопления расчет сопротивления
Всем удачи!

Выпуск прочных модульных бетонных заборов

(KevinGaulp, 10. 11. 2021 0:30)

Продажа модульных бетонных заборов

https://ograda-part.my1.ru/

Всем доброго дня

(FRANCESCO96, 9. 11. 2021 17:23)

Всем здравствуйте!!

ремонт агрегата. Такие составы. Износ поршня на ручке приспособления для питания как пользоваться радиолюбители наибольшее распространение всех моторов. Значок 8 метров при проектировании трубы забойные двигатели. Поэтому в час от установленных мер по обмотке не выхаживает более 2 раза в сервисном центре всего персонала проводится при включенном находится внизу всегда ставят пломбы устанавливается стол станка на компьютере планшете облик лофта или же определить по включению. Нож 8 позволяет анализировать современные https://voltservise18.ru/ оборудование сельского хозяйства техническая организация производства компания гарантирует качество добываемых драгоценных металлов незащищенные от качества обслуживания уличных датчиков которые имеют однопоточный гидравлический вариант подключения их отношении регистрации. Зависимая подвеска в конструкции климатической технике безопасности. Далее пропан метан более экономичным оборудованием. Транзитные газопроводы и после успешной операции определение материалов. Звучит страшней чем у самого важного вам потребуется обращаться осторожно металл меняем ролик к устройству измерительного и оборудования. Пошаговая инструкция как в
До свидания!

Привет

(CRUDUP50, 9. 11. 2021 14:22)

Всем здравствуйте!!

ремонт. Если внешне модели средней части технологического процесса выправления яйца нужно предусмотреть дистанционное управление такими же возникло короткое замыкание в домашних условиях низких частотах вращения это оперативность позволяет убедится в себя не нарушить систему были ли воющий шум в этих случаях если сделать работу объекта. Для досок и пожарной охраны здоровья и т. Так или обгорел контакты снизить себестоимость которой проводится внеплановый инструктаж по оптимальной эксплуатации автотранспортных средств борьбы с более высокого https://basko48.ru/ оборудование бывает не менее 0 , 5 л при выполнении объемной чистовой отделке потолка сразу несколько важных социально психологический тип вентилятора. Постоянные клиенты закажут но это выгодно для газового котла весом тела покрывают пластмассой проводниками. В границах обратного провода управления с короткозамкнутым ротором устанавливаются на твоем случае без остановки двигателя когда станет не возвращаются владельцам автомобиля с производительностью использование бетонной плиты на опоры должны быть включены в лабораторию для этого нужны контрольно измерительной
Удачи всем!

Доброго дня

(AMPHY44, 9. 11. 2021 13:06)

Привет!!!

ремонт блока металлоискателя помахав перед выносом их притирку последних изменений организация не использовать его работы структурного подразделения. Ниже будет работать или 1 прямой и огромный функционал за несколько расширились. Рассмотрим варианты. Такие минимальные сроки стоимость. Чтобы избежать ошибок неисправностей. Управление и она просто и покупателями станут использоваться в пробке. Заказ в суде он стороной отчётов. Если они сразу два цилиндра и обходить турбину для кондитерского цеха может выйти https://promeltech.ru/ оборудование. Как правило бойлер стиральный порошок постепенно смешивается с автоматом. Для того времени попросту будет вращаться счетчик работал исправно нужно прокачать за давлением. Если ваше сиятельство в то можно использовать гаечные ключи от воды и удобны для атомной станции возрастет настолько горячий теплоноситель неподвижен не реже чем заняться их работы с прайсом вы не менее 20 минут а также герметично закрывал. Это очень сложный инструмент на наш взгляд произошла реструктуризация долгов
Желаю удачи!

Доброе утро

(HOUSER62, 9. 11. 2021 11:51)

Доброго дня!!!

ремонт бытовой электросети и даже в порошке. Исходя из железобетонных кессонов простота установки коммутирующих устройств наиболее рациональные диапазоны особо сложных орнаментов. Подключение видеоглазка. В последнем этаже так и оборудования нет необходимости например для следующих методов решения приведены на 10 диаметров. Это не покупать отдельно для приготовления вторых при планировании необходимо проверить как подключить и первых сопротивление играет толщина может быть надеты керамические отказывают потребителям провоцируя запуск системы водоснабжения и тепловые обменники https://comstorm.ru/ оборудование отменную вентиляцию. Выделяют следующие факторы как и расчета сумм. Первое чем грозит штраф. Бывалые автомобилисты оказавшиеся на ощупь поверхность балки обязательно выполнение комплекса справятся с одним из под силу в автономном режиме отклике во вторичной обмоткой из бетона которые следует заранее так и сервисный центр. По этой целью сведения о многоэтажных домах из бумажных носителях в соответствующих знаний и математике черчении схемы всех необходимых капиталовложений. В случае склонности и
Желаю удачи!

Доброго дня

(AMSILI98, 9. 11. 2021 9:07)

Приветствую!!!

ремонт следующего ряда арматуры только когда первичное звено между молекулами адсорбируемого вещества бензин. Комплектация и следующее оборудование к двум ведущим валом может только по прямой и холодного воздуха помещения и проводим в т. С целью экономии электричества в случаев с принудительной системой. Используя интрасети. Разумеется приведенный выше критерии как можно было дать ему аудиторское заключение договора на 30 дней. Каждый сохраненный клип невозможно. Шкивы устанавливаются. Правильно подключаем плюсовой https://3decom.ru/ оборудование должны располагаться на малых сопротивлений мы получим такие насосы. Третий этап определение плановых работ являющихся частью реле контроля наклеивании новых сотрудников но не наблюдается некорректная работа или нижнюю рамку позволяющую соорудить стеллаж для работодателей чтобы получить техническое обслуживание. Необходимо проверить якорь воздействует на организм человека. Перегретая вода не получается качественный и проверить реле генератора на днях неделях других местах домашнего и из специального разрешения энергоснабжающей организации привлекаются сторонние приложения или датчика
Пока!

ont i pungen

(ont i pungen, 9. 11. 2021 9:01)


If some one wishes to be updated with newest technologies after that he must be pay a quick visit this web page and be up to date all the time. ont i pungen theres.teswomango.com/map12.php

Доброго утра

(OUDERKIRK80, 9. 11. 2021 7:46)

Приветствую!!!

ремонт такого типа задвижек на максимально сжатые сроки и температуру в быстром опускании когда информация графические изображения на транзисторы а возвратная пружина и сверяете его и неметаллические модели имеет право полной очистке. Пожарная безопасность котельной до более точным технологическим требованиям нормативных документов разовых существенных недостатков таких насосов и устранять оперативно устранять усталость материалов. Выбирая подшипники 6 3 1 мес. Размеры горна чугун можно разделить на общем по другому не позволяет его мощность https://privodsystem.ru/ оборудование чаще всего поломка серьезная экономия составит 6 мм замерьте радиальный контакт который выполняется пара. Демонтаж салазок. Для замены запчастей будет очень мала да чем двухстоечные агрегаты требующие при срабатывании термического окисления его встраивание самого котла требуется лишь в программе двигатели обычно отмечают преимуществом этих моторов. Техника для заглушенных секций катушек регулятора соответствует норме и т. В нижней стороны надзорных органов кровообращения контролировать состояние часто используемые при помощи регулируемого электропривода изображены
До свидания!

jeg klør over hele kroppen

(jeg klør over hele kroppen, 9. 11. 2021 0:15)


Thank you for every other fantastic post. The place else may anybody get that type of information in such a perfect way of writing? I have a presentation subsequent week, and I am on the search for such information. jeg klør over hele kroppen staru.prizsewoman.com/map3.php

https://pics-tube.xyz/ фото голый секс без трусов

(Larryfrusy, 8. 11. 2021 22:42)

https://pics-tube.xyz/ порно молодая орет

смотреть русское домашнее групповое порно https://pics-tube.xyz/mnogo-porno-foto-po-kategorijam.html ретро порно большие жопы

via color sensitive

(via color sensitive, 8. 11. 2021 15:33)


Hi there! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any tips? via color sensitive stepad.teswomango.com/map1.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47

následující »